Alüminyum Döküm

Alüminyum Döküm Isıtıcı

Alüminyum Rezistans

Döküm Alüminyum Isıtıcılar

Döküm Rezistans

Alüminyum Döküm Rezistans

Alüminyum Döküm Rezistans

Alüminyum Döküm Rezistans

Alüminyum Döküm Rezistanslar

Alüminyum döküm rezistanslar, sanayide birçok alanda kullanılan ürünlerdir. Firmamızın yüksek kalite standartlarında ürettiği rezistanslara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Alüminyum döküm rezistanslar, alüminyum, döküm veya bronz olarak üretimi yapılmaktadır. Alüminyum döküm rezistanslar  400°C, bronz döküm rezistanslar 650°C sıcaklıklara kadar çalışabilmektedir. Alüminyum döküm rezistans genellikle 4.7 W/cm², bronz döküm rezistans 7 W/cm² güç değerindedir.

Döküm rezistanslar ısıtıcı olarak kullanılması ile birlikte su soğutmalı, yağ soğutmalı veya hava soğutmalı olarak da yapılabilmektedir. Elektrik bağlantısı olarak yüksek sıcaklığa dayanıklı cam elyaf yanmaz kablolar, fiş veya yanmaz soketler kullanılabilir. Üretimini yaptığımız alüminyum döküm rezistanslar homojen ve sürekli sıcaklık transferi sağlar. Alüminyum rezistanslar kullanıcıların taleplerine göre özel olarak üretim yapılmaktadır.

Kullanım Alanları: Pvc işleme makinaları, paketleme, transfer baskı makinaları,gıda ısıtma, ekstrüder kovanları, ekstrüzyon kafa kalıpları,tutkal potaları, kauçuk presleri, plastik şişirme