Sıcak Yolluk Döküm Rezistans

Sıcak Yolluk Rezistansları

Sıcak Yolluk Rezistansı

Enjeksiyon Memesi

Sıcak Yolluk Memesi

Sıcak Yolluk Memesi

Manifold Memesi Rezistansı

Manifold Memesi

Sıcak Yolluk Rezistansı

Sıcak Yolluk Memesi

Sıcak Yolluk Rezistansları

Sıcak Yolluk Rezistansı

Sıcak Yolluk Memesi

Sıcak Yolluk Memesi Genel Özellikleri


Endüstrinin birçok alanda kullanılan, likit veya gaz püskürtme işlemini gerçekleştiren enjektörlerin en hayati birimi olan Sıcak Yolluk Memesi, farklı standartlarda ve farklı amaçlara uygun biçimde kullanılabilmesi için üretilir. Otomobillerin yakıt enjeksiyon sistemleri, doğalgazlı sistemler, likit Petrol gaz kullanan sistemler, çeşitli akaryakıtların kullanıldığı sistemler, kimyasalların püskürtme işlemlerinin yapıldığı sistemler ve özel amaçlarla üretilmiş enjeksiyonlu sistemlerde Sıcak Yolluk Memesi sistemin açma kapama fonksiyonunu gerçekleştirir. Püskürtme miktarı ve püskürtülen maddenin niteliğine bağlı olarak bu donanım, değişik materyallerin kullanıldığı ve farklı büyüklüklerin söz konusu oldu bir ekipmandır. Elektrik özelliği de bulunan enjektör memeleri; bir Tetik aracılığı ile açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Yalnız Elbette çok düşük sıcaklıklarda hizmet veren enjeksiyon memeleri ısıtılmak durumunda olabilir. Bunun için Sıcak Yolluk Memesi rezistansı, pek çok enjeksiyon sisteminde var olan standart donanımlardandır. Aksi takdirde memenin içerisindeki mekanizma hareket edemeyebilir veya zamanında açılıp kapanma özelliğini tam anlamıyla yerine getiremediği için fonksiyon bozukluğu ortaya çıkabilir.

Sıcak Yolluk Memesi, yukarıda belirttiğimiz kullanım alanları dışında manifolt memesi olarak da bilinir ve farklı ve özel alanlarda kullanılması söz konusudur. Genel geçer bir donanım olması sebebiyle özellikle endüstriyel makinelerin üretiminde aktif biçimde kullanılmaktadır. Bizim stoklarımızda hemen her makine ile uyumlu biçimde çalışabilecek; Sıcak Yolluk Memesi ve Sıcak Yolluk Memesi rezistansı ürünleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun ürünü, ürünlerimiz için içerisinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Makine ve rezistans ihtiyaçlarınıza nitelikli çözümler

Ayet makine ve rezistans; ihtiyaç duyduğunuz hemen her rezistans ürünü yüksek standartlarda sizlere sağlar. Rezistans çeşitlerinin vazgeçilmez bileşenlerinden olan cam elyaf yanmaz kablo ürünlerini de sizlere sağlayan firmamız, fişek rezistans, sıcak yolluk rezistans, kelepçe rezistans, plaka rezistans, mika rezistans, seramik kelepçe rezistans, Ptc fişek rezistansı ve Ptc buharlaştırma rezistansı gibi farklı ihtiyaçlarınıza çözümler sunabilmektedir. Endüstriyel araçların sağlıklı biçimde çalışabilmesi için, donanımla uyumlu ve uzun ömürlü rezistans ve Sıcak Yolluk Memesi gibi hassas bileşenleri tedarik edilmesi için size güvenilir bir çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz. Dilediğiniz zaman firmamızın iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alarak Siparişlerinizi verebilirsiniz.

Manifolt Memesi, Sıcak Yolluk Memesi´ne ait tablolar, teknik bilgiler ve fiyat bilgileri için lütfen +90 212) 873 11 37 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçiniz.

Sıcak Yolluk Memesi
Sıcak Yolluk Memesi


Sıcak Yolluk Memesi