Panjurlu Kelepçe Rezistans

Mika Yalıtımlı Rezistans

Kelepçe Rezistans

Kare Kelepçe Rezistans

Çerçeve Rezistans

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika Rezistanslar

Saç Rezistansları

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika Yalıtımlı Rezistans

Mika Yalıtımlı Rezistanslar Genel Özellikleri

Endüstriyel rezistans çözümleri ile sektörde uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmekte olan Aymet makina, Mika Yalıtımlı Rezistanslar türlerini de endüstri temsilcilerine sunmakta, uygun maliyetli ve kaliteli ürünleri üreticiler ve diğer aracılarla buluşturmaktadır. Ürünlerimizi hemen satın almanız mümkündür ve bunun yanında herhangi bir ebatta farklı niteliklerde ürün talebinde de bulunabilirsiniz.

Enjeksiyon memeleri; belli sıcaklık aralıklarında çalışmak için geliştirilmiş ürünlerdir. Mika Yalıtımlı Rezistans olarak tabir edilen ürün, enjeksiyon meme rezistansı olarak da bilinir. Gelince biçiminde üretilmiş olan rezistansların enjeksiyon memesi ne entegre edilmesi biçiminde çalışan bu ürünler memenin verimli çalışması için zaruri ihtiyaçlardandır. Enjeksiyon memeleri, açma kapama fonksiyonuna sahip elektromekanik araçlardır. Bu sistemin beni sıcaklık değerlerinin altında verimli çalışmayacağı bilinir. Özellikle düşük sıcaklıkların söz konusu olduğu ortamlarda, ilk çalıştırma aşamasında memenin tam verimlilikte çalışmaması söz konusu olabilir. Bu sorun ortadan kaldırılması için memenin ısıtılması ve verimli bir şekilde çalışması sağlanır. Bunun yanında kimi bileşenlerin püskürtülmesi için belli miktarda atılmaları gerekli olabilir. Bu noktada da Mika Yalıtımlı Rezistanslar ürünlerinin kullanılması gerekli olacaktır.

Kimi gaz türleri, hareket halinde normalden daha düşük sıcaklıklara ulaşırlar. Örneğin LPG, hareketliyken çok düşük sıcaklık değerlerine ulaşabilir. Bunun gibi çeşitli kimyasallar da hareket halinde bulundukları ortamı soğutabilirler. Bu durumda, enjeksiyon memesi nin çalıştığı ortam çok soğuk olmasa dahi, püskürtülen materyalin ısıtılması gerekli olabilir. Elbette bu noktada gerçekleşecek ısıtmanın doğru sıcaklık değerlerinde olması ve risk ihtiva etmemesi gerekir. Kelepçe meme rezistans ürünleri bu noktada ihtiyacı karşılayan özel donanımlardır. Firmamız birçok farklı ihtiyacı özel rezistans ürünü üretmekte ve ihtiyaçları karşılamaktadır.

Kaliteli ürünler ve sağlıklı çözümler

Aymet makina ve rezistans; sektörde bu alan üzerinde faaliyette bulunan nitelikli firmaların başında gelir. Biz ürünlerimizi uluslararası standartlar seviyesinde üretir, tedarik zincirimizi buna bağlı olarak oluştururuz. Bizden satın alacağınız her ürün, firma vizyonumuz yansıtacak niteliklere sahip olup, güvenle tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Kelepçe meme rezistans ürünlerinin dışında; fişek rezistans, sıcak yolluk rezistans, kelepçe rezistans, plaka rezistans, mika rezistans, seramik kelepçe rezistans, Ptc fişek rezistansı ve Ptc buharlaştırma rezistansı ürünlerini de sizlere, yine en yüksek standartlarda sunmaktayız. Aymet makina olarak önceliğimiz, sizlere kesintisiz ve sorunsuz biçimde hizmet verecek rezistans ürünlerini sunmaktır. Sahip olduğumuz deneyim ve donanım bu şartları sağlamak için fazlasıyla yeterlidir. Firmamızdan üründe dergi gerçekleştirmekte olan diğer firmalar gibi, siz de bizden hemen ürün satın almaya başlayabilir ve kalitenin farkını deneyimlerinizle görebilirsiniz.


Mika Yalıtımlı Rezistanslar Teknik Bilgiler


Yalıtım Malzemesi : 800- 1000 oC Mikanit

Volt : 12-440

Wcm² (max) : 3

W.Tolerans : ±%10

Max. Yüzey Isısı : 750ºC

Ømm Tolerans : -0,02 / -0,06

Dış Muhafaza : Paslanmaz ve Pirinç

Rezistans Teli : NiCr 8020


Çalışma Sıcaklığı : 250 oC

En : Min. 20mm - Max 1000mm

Boy : Min. 40mm - Max 2000mm

Kalınlık : 3mm

Güç : Max 3 w/cm2

Metal Aksamlar : Paslanmaz çelik, DKP, Alüminyum, Bakır

Yalıtımı : 800- 1000 oC Mikanit

Sarım Teli : 60/15 - 80/20 Krom Nikel

Enerji Girişi : Kablo - Fiş