Isıya Dayanıklı Fişler

Isıya Dayanıklı Fişler

Yanmaz Fişler

Solid State Role (SSR)

Dijital Termostat

Fişler

Isı Yalıtım Plakası

Spiral Zırh

Kırmızı Makaron

Makaron

J Tipi Termokupl(-)

J Tipi Termokupl(+)

Silikon Kablo

NTSE Kablo

Kesilebilir Kablo 10-50W/MT

Rekorlar

Borular

Quartz & Teller

Musluk

Pleyt

Gazlı Termostat

Semaver

Rezistans Teli

Avrupa Fişler

Klemens

Otoklav Taşı

Bant Rezistans

Reşo

Hava Üfleme Rezistansı

Seramik Rezistans

Rezistans alanında sektörün önde gelen tedarikçilerinden olan firmamız "Aymet Makine ve Rezistans Sanayi" siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duymuş olduğu ticari ürünleri kaliteli ve dünya standartlarına uygun bir şekilde siz değerli müşterimizin hizmetine sunuyoruz.

Ticari Ürünler Genel Özellikleri


Rezistans alanında sektörün önde gelen tedarikçilerinden olan firmamız "Aymet Makine ve Rezistans Sanayi" siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duymuş olduğu ticari ürünleri kaliteli ve dünya standartlarına uygun bir şekilde siz değerli müşterimizin hizmetine sunuyoruz. Günümüzde enerji maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda kullanım sırasında enerji tasarrufu sağlayacak ve uzun ömürlü ısıtıcı ürünlerini sizlere sunmaktayız.

Pek çok farklı sektör ve alanda kullanılan ticari ürünlerimiz arasında yer alan termokuplların kullanım sıcaklıkları 100 °C – 1800 °C aralığındadır. Yine pek çok farklı alanda kullanılan ticari ürünlerimizden biri olan cam elyaf yanmaz kablo 300 °C´ye kadar çalışma sıcaklığına karşı dayanıklılığını koruyabilen yanmaz kablolar yüksek ısılardaki çalışma ortamları ile yüzde yüz uyumludurlar. En çok tercih edilen ticari ürünlerimiz arasında yer alan ürünlerden biri olan cam elyaf yanmaz kablolar birinci sınıf kalitedeki malzeme kullanılarak üretilmektedir. Çok fazla talep gören ticari ürünlerimizin bir diğeri ise plaka rezistanslardır. Plaka rezistanslar 800 ºC yüksek sıcaklıklarda mika üzerine 60/15-80/20 nikel-krom tel sarıldıktan sonar paslanmaz pirinç veya bakır levha saç kaplanıp imal edilmektedir. Mika plaka rezistansları istenilen ölçü ve ebatlarda üretilebilmektedir. Dünya kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş olan mika plaka rezistanslar ısı transferinin sağlanması için gerekli olan koşulları yerine getirdiğiniz taktirde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bu rezistansların çalışma sıcaklığı ise 400 °C´dir. Bu ürünler cam elyaf kablo ve silikon kablo opsuyonlu olarak iki çeşittir.Yine pek çok farklı alanda kullanılan ptc fişek rezistansı suyun buharlaştırılabilmesi için soğutma sektöründeki işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Direnç elemanlarının da üretim aşamasında kullanıldığı ptc fişek rezistans en yüksek sıcaklık derecelerinde bile dayanıklılık gösterebilmektedir.

Sıcak yolluk rezistanslar içinde yer almakta olan manifoldların ısıtılması günümüzde manifold rezistanslar sayesinde karşılanmaktadır. Her bir ürünümüz yüksek performans sunmaktadır. Farklı kesitlerde imal edilmekte olan ürünlerimiz kare ve silindir şeklinde imal edilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin istekleri doğrultusunda onlara özel olarak üretimi yapılabilmektedir. Firmamz tarafından manifold ve meme tipi sıcak yolluk sistemlerinde kullanılması için komple manifold sistemi dizayn ve imal edilebilir. Ayrıca firmamız tarafından değişik tiplerde ve ebatlarda sıcak yolluk enjeksiyon memeleri imalatı da yapılabilmektedir.