Seramik Meme Rezistans

Seramik Meme Rezistans

Meme Rezistans

Maça Rezistansı

Meme Rezistanslar

Meme Uç Rezistans

Meme Uç Rezistanslar

Meme Rezistans

Meme Uç Rezistans

Meme Uç Rezistans Genel Özellikleri

Endüstriyel rezistans çözümleri ile sektörde uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmekte olan Aymet makina, Meme Uç Rezistans türlerini de endüstri temsilcilerine sunmakta, uygun maliyetli ve kaliteli ürünleri üreticiler ve diğer aracılarla buluşturmaktadır. Ürünlerimizi hemen satın almanız mümkündür ve bunun yanında herhangi bir ebatta farklı niteliklerde ürün talebinde de bulunabilirsiniz.

Enjeksiyon memeleri; belli sıcaklık aralıklarında çalışmak için geliştirilmiş ürünlerdir. Meme Uç Rezistans olarak tabir edilen ürün, enjeksiyon meme rezistansı olarak da bilinir. Gelince biçiminde üretilmiş olan rezistansların enjeksiyon memesi ne entegre edilmesi biçiminde çalışan bu ürünler memenin verimli çalışması için zaruri ihtiyaçlardandır. Enjeksiyon memeleri, açma kapama fonksiyonuna sahip elektromekanik araçlardır. Bu sistemin beni sıcaklık değerlerinin altında verimli çalışmayacağı bilinir. Özellikle düşük sıcaklıkların söz konusu olduğu ortamlarda, ilk çalıştırma aşamasında memenin tam verimlilikte çalışmaması söz konusu olabilir. Bu sorun ortadan kaldırılması için memenin ısıtılması ve verimli bir şekilde çalışması sağlanır. Bunun yanında kimi bileşenlerin püskürtülmesi için belli miktarda atılmaları gerekli olabilir. Bu noktada da Meme Uç Rezistanslar ürünlerinin kullanılması gerekli olacaktır.

Kimi gaz türleri, hareket halinde normalden daha düşük sıcaklıklara ulaşırlar. Örneğin LPG, hareketliyken çok düşük sıcaklık değerlerine ulaşabilir. Bunun gibi çeşitli kimyasallar da hareket halinde bulundukları ortamı soğutabilirler. Bu durumda, enjeksiyon memesi nin çalıştığı ortam çok soğuk olmasa dahi, püskürtülen materyalin ısıtılması gerekli olabilir. Elbette bu noktada gerçekleşecek ısıtmanın doğru sıcaklık değerlerinde olması ve risk ihtiva etmemesi gerekir. Kelepçe meme rezistans ürünleri bu noktada ihtiyacı karşılayan özel donanımlardır. Firmamız birçok farklı ihtiyacı özel rezistans ürünü üretmekte ve ihtiyaçları karşılamaktadır.

Kaliteli ürünler ve sağlıklı çözümler

Aymet makina ve rezistans; sektörde bu alan üzerinde faaliyette bulunan nitelikli firmaların başında gelir. Biz ürünlerimizi uluslararası standartlar seviyesinde üretir, tedarik zincirimizi buna bağlı olarak oluştururuz. Bizden satın alacağınız her ürün, firma vizyonumuz yansıtacak niteliklere sahip olup, güvenle tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Meme Uç Rezistans ürünlerinin dışında; fişek rezistans, sıcak yolluk rezistans, kelepçe rezistans, plaka rezistans, mika rezistans, seramik kelepçe rezistans, Ptc fişek rezistansı ve Ptc buharlaştırma rezistansı ürünlerini de sizlere, yine en yüksek standartlarda sunmaktayız. Aymet makina olarak önceliğimiz, sizlere kesintisiz ve sorunsuz biçimde hizmet verecek rezistans ürünlerini sunmaktır. Sahip olduğumuz deneyim ve donanım bu şartları sağlamak için fazlasıyla yeterlidir. Firmamızdan üründe dergi gerçekleştirmekte olan diğer firmalar gibi, siz de bizden hemen ürün satın almaya başlayabilir ve kalitenin farkını deneyimlerinizle görebilirsiniz.


Meme Uç Rezistans Teknik Bilgiler


Yalıtım Malzemesi : 800- 1000 oC Mikanit

Volt : 12-440

Wcm² (maks.) : 4.2

W. Tolerans : ±% 10

Max. Yüzey Isısı : 750ºC

Ømm Tolerans : -0,02 / -0,06

Dış Muhafaza : Paslanmaz ve Pirinç

Rezistans Teli : NiCr 8020


Çalışma Sıcaklığı : 250 oC

En : Min. 20 mm - En fazla 1000 mm

Erkek : Min. 40 mm - En fazla 2000 mm

Kalınlık : 3mm

Güç : Max 4.2 w/cm2

Yalıtımı : 800- 1000 oC Mikanit

Sarım Teli : 60/15 - 80/20 Krom Nikel

Enerji Girişi : Kablo - FişUç Rezistanslarda Çeşitler İsteğe Göre İçten Çıkmalı FeConst. (400ºC) ve K Tipi Termokupllu Olarak Üretilir.

 
Kelepçe ve Meme Rezistans