Fişek Rezistans

Termokupullu Fişek Rezistans

Termokupullu Fişek Rezistans

Rekorlu Fişek Rezistans

Küp Dirsekli Fişek Rezistans

Flanşlı Fişek Rezistans

Fişek Rezistans

Fişek Rezistansları

Fişek Rezistanslar

Fişek Rezistans

Fişek Isıtıcı

Esnek Zırhlı Fişek Rezistans

Dirsekli Fişek Rezistans

Fişek Rezistanslar

Fişek Rezistans

Fişek Isıtıcı

Fişek Rezistans

Fişek Rezistans Genel Özellikleri


Rezistans, elektrik enerjisinden ısı elde edilen araçların genel ismidir. Elbette pek çok farklı fonksiyona sahip rezistans türü bulunur ve bu cihazların her biri farklı bir amaç için kullanılır. Fişek rezistans, ismini şeklinden alan; ağır sanayiden, gıda ve ambalaj endüstrisine kadar oldukça geniş bir alanda kullanılan ürünlerin genel adıdır. Ani ısıtma özelliğine sahip olan bu donanımlar, çok yüksek ısı değerlerine erişebilirler. Termokupl fişek rezistans; Dirsekli fişek, Küp dirsekli fişek, Rekorlu fişek, Esnek zırhlı fişek, Flanşlı fişek, Termokupl fişek olmak üzere farklı türleri bulunan ürünlerin, farklı boyutlarda üretim olasılığı da söz konusudur. Ayrıca kablo boyları müşteri isteğine göre değişebilir. Kablo koruması olarak makaron, çelik zırh veya spiral zırh ilave edilebilir. Endüstrinin herhangi bir noktasında, kısıtlı alanlarda operasyonel olabilen ürünler, proje bazında özel tasarımlara da sahip olabilir.

Aymet rezistans; Rezistans ve cam elyaf yanmaz kablo gibi sektörün alanda temel ihtiyaçlarının üretimini gerçekleştirir. Üretimini yaptığımız ürünler arasında, fişek rezistans, sıcak yolluk rezistans, kelepçe rezistans, plaka rezistans, mika rezistans, seramik kelepçe rezistans, Ptc fişek rezistansı, Ptc buharlaştırma rezistansı, meme rezistansı, enjeksiyon memesi, ısı kontrol cihazı, Termokupl gibi ürünler yer alır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel üretimler yapabilir veya çoklu stok taleplerinize hazır ürünlerimizle cevap verebiliriz. Bu noktada tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve talepte bulunmaktır. Fişek rezistans; endüstrinin birçok alanında aktif bir şekilde kullanıldığında pek çok kriteri cevap verebiliyor nitelikte olmak durumundadır. Biz Aymet makina ve rezistans olarak Termokupullu Fişek Rezistans, Rekorlu Fişek Rezistans, Küp Dirsekli Fişek Rezistans, Küp Dirsekli Fişek Rezistans, Flanşlı Fişek Rezistans, Fişek Isıtıcı ve Esnek Zırhlı Fişek Rezistans gibi tüm ihtiyaçlarınızı yüksek standartlarda karşılıyoruz.

Kalite bizim işimiz

Aymet makina ve rezistans ürünleri, sektör ortalamalarının bir miktar üzerinde olmakla birlikte, makul maliyetleri ile endüstrinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak niteliklere sahiptir. Uluslararası standartlarda sertifikasyonları bulunan ürünlerimiz, projenize özel üretilebildiği gibi belli standart ölçülerde de temin edilebilmektedir. Firmamızın Vizyon ilkeleri gereği; satın alacağınız ekipmanın uzun zaman ihtiyacınızı karşılayacak kaliteli ürünleri olması sağlanmaktadır. Bu kapsamda; bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve herhangi bir alanda kullanmak üzere fişek rezistans ürünlerini satın alabilirsiniz.

TERMOKUPL FİŞEK I

Termokupl uçları gövdeye deyecek şekilde rezistansın ortasında

DİRSEKLİ FİŞEK

90 Derecelik dirsek ile kısıtlı alanlara uygun ve uç çıkışları korumalı.

KÜP DİRSEKLİ FİŞEK

90 Derecelik küp dirsek ile kısıtlı alanlara uygun ve uç çıkışları korumalı.

REKORLU FİŞEK

Paslanmaz veya pirinç rekor kaynatılarak özellikle sıvıların ısıtılmasında uygun.

ESNEK ZIRHLI FİŞEK

Uç çıkışların korunması için esnek, metal spiral zırhlı.

FLANŞLI FİŞEK

Paslanmaz flanş kaynatılarak özellikle sıvıların ısıtılmasında uygun.

TERMOKUPL FİŞEK II

Termokupl uçları gövdeye değmeyecek şekilde dipte.