Benmari Rezistanslar

Benmari Rezistanslar

Benmari Rezistanslar

Benmari Rezistans

Benmari Rezistansları

Benmari Rezistanslar

Benmari Rezistansı

Benmari Rezistans

Benmari Rezistans

Benmari Rezistans Genel Özellikleri

 

Benmari Rezistans


Pek çok sanayi kolunda, makine parçası olarak kullanılmakla birlikte, sanayinin üretim elemanı ihtiyaçlarının başında gelen benmari rezistanslar, likit veya hava ısıtması için kullanılabilen, çok yüksek sıcaklıklara ulaşabilirken, üretildiklerin materyalin kalitesine bağlı olarak uzun süre servis verebilen ürünlerdir. Aymet Makine olarak biz, tüm ihtiyaçları karşılayabilen sanayi ürünlerini sektöre sunuyoruz. Nitelikli üretim ilkeleri ile üretilen ürünlerimize hemen ulaşabilir, projenize özel çözümleri elde edebilirsiniz.

Benmari rezistans ürünleri, gündelik olarak kullanılan birçok ev ve ofis aracının bileşenleri arasında yer alan genel-geçer ısıtma araçlarının başında gelir. Elektrik enerjisinin, metaller üzerindeki direncini doğrudan ve en hızlı şekilde ısı enerjisine çeviren bu araçlar, elektrikli mutfak eşyalarından, endüstri araçlarına kadar birçok alanda kullanılır. Genellikle su ısıtıcıları içerisinde gözle görebildiğimiz bu eleman, fırınların içerisinde ve hatta elektrikli hava ısıtıcıların bileşenleri içerisinde yer alan bir unsurdur. Aymet Makine, hemen her cihaza uyumlu ve özel amaçlarla kullanılmak üzere üretilmiş benmari rezistans ürünlerini tüketicilere, aracılara ve üretim tesislerine sunmaktadır. Su ısıtıcısı, mutfak ekipmanları bileşenleri, spiral rezistanslar ve diğer ürün türlerine bizim aracılığımızla kolayca ulaşabilirsiniz.

Benmari rezistans ürünleri, sanayide birçok alanda aktif biçimde kullanılır. Petrokimya endüstrisinden ilaç sanayine kadar, likit madde ısıtma alanında yegâne çözümdür ve birçok alt dala sahiptir. Firmamız, tüm endüstri alanlarının ihtiyacı olan rezistans ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Asit ısıtıcılar gibi ağır sanayi koşullarında kullanılacak ısıtıcı türlerine bizden ulaşabilirsiniz.

En Yüksek Kalite, En Uygun Maliyet

Firmamız, benmari rezistans ürünlerinde olduğu gibi, cam elyaf yanmaz kablo gibi rezistansların elektriksel donanımında kullanılan ürünleri, fişek rezistans ürünlerini, sıcak yolluk rezistans türlerini, kelepçe rezistans gibi önemli bileşenlerin satışını yapmaktadır. Ayrıca özel amaçlar için kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan, plaka rezistans, mika rezistans, seramik kelepçe rezistans, Ptc fişek rezistansı, diğer ismiyle Ptc buharlaştırma rezistansı, meme rezistansı gibi rezistans ihtiyaçlarınızın tamamında size geniş bir ürün yelpazesi sunar. Stoklarımızda enjeksiyon memesi ve ısı kontrol cihazı gibi cihazlarla birlikte manifolt rezistanslar ve termokupl ürünlerine de kolayca ulaşılabilir. Satın alacağınız tüm ürünler TUV standartlarında kalite sertifikasyonların sahip olup Avrupa Birliği tarafından belirlenen şartlarda faaliyet gösterebilmektedir. Kimi ürünlerimizin bu standartların da üzerinde olduğunu iddia etmemiz yanlış olmaz. Firmamız yüksek standartları benimsemek noktasında bir çalışma prensibine sahiptir. Bu nedenle ürünlerimizin en yüksek standartlara sahip olmasını sağlarız.

Endüstri üreticileri, yedek parça tedarikçileri ve diğer teknik birimlerin ihtiyaçlarını karşılamak noktasında oldukça güçlü bir stok yapısına sahip işletmemizden herhangi bir zamanda sipariş verebilir, hazır ürünleri hemen teslim alabilirsiniz. Tabii özel ihtiyaçlarınız ve yüksek miktarlı talepleriniz için bizimle iletişime geçmeniz ve tam bir zamanlama için mutabık olmanız gerekir. Her durumda sizler için mümkün olan en iyi hizmeti veriyor ve ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılıyor olacağız.

Benmari Rezistanslar

Yalıtım Malzemesi : Yüksek Dereceli Sıkıştırılmış MgO

Volt :12-440

Wcm² (max) : 8

W.Tolerans : ±%10

Max. Yüzey Isısı : 750ºC

Ømm Tolerans : -0,02 / -0,06

Dış Muhafaza : CrNi

Rezistans Teli : NiCr 8020

Önerilen Max : W/cm

Durgun Su :10

Hareketli Su : 20

Durgun Hava :5

Yağ : 2,5

Parafin : 2,7

Asfalt : 1,5

Asitler : 3