Sauna Rezistans

Sauna Rezistans

Sauna Rezistans

Sauna Rezistans

Fritöz Rezistans

Fritöz Rezistans

Fritöz Rezistans

Fritöz Rezistans

Fritöz Rezistans

Flanşlı Rezistans

Flanşlı Rezistans

Boru Tipi Rezistans

Boru Rezistanslar

Boru Tipi Isıtıcılar

Boru Rezistans

Boru Rezistans

Boru Rezistans

Boru Rezistans

Boru Rezistans

Flanş Rezistans

Flanş Rezistanslar

Boru ve Flanş Rezistans

Flanş Rezistans Üretimi

Flanşlı Rezistanslar

Flanş Isıtıcı İmalatı

Boru Rezistans

Boru Rezistans Genel Özellikleri

 
Benmari Rezistansların da içerisinde bulunduğu oldukça geniş kullanım alanına sahip boru rezistanslar, hayatın hemen her alanında kullanılan en yaygın rezistans türüdür. Elektriksel direnci çok yüksek sıcaklıklara dönüştürerek hizmet veren bu ekipmanlar, basit araçlar gibi görünse de bu donanıma sahip araçların temel bileşenidir ve cihazın fonksiyonları bakımından hayati öneme sahiptir. Örneğin, bir fritöz rezistansın çalışmaması halinde hiçbir anlama sahip değildir. Benzeri şekilde su ısıtıcılar ve termosifonlar gibi araçlar için de boru rezistans esas bileşendir. Elbette esas bileşen olarak sayılmasa da büyük öneminin olduğunu söyleyebileceğimiz birçok ürün ve cihaz söz konusudur. Tüm bu araç ve donanımın sorunsuz hizmet verebilmesi ise bu bileşenin niteliklerine bağlıdır.

İhtiyacın %100 karşılığı rezistans ürünleri

Boru rezistans; boru biçiminde üretilen ve farklı formlar kazandırılabilen metal rezistanslara verilen genel isimdir. Bu rezistans türünde, sıvı ısıtıcılar ve açık ısıtıcılar yer alır. Direnç miktarlarına bağlı olarak farklı nitelikleri söz konusu olabilen boru rezistanslar; genel olarak en çok kullanılan tür olarak kabul edilir. Mutfak ekipmanlarından, endüstriyel araçlara kadar geniş bir kullanım alanı bulunan ürünlerin elbette üretim stratejileri niteliklerini ortaya koyar. Direnç miktarı bu ürünlerin ısıtma kapasitesini belirlerken, bu oranlardaki farklılıklar ürünün işlevsiz olmasına veya kullanım ömrünün çok kısa olmasına sebep olabilir. Bu nedenle, kaliteli ekipmanların kullanılması önem arz eder. Ani sonuçların elde edilebilmesi için kullanılan materyalin bu standartları sağlayabiliyor olması önemlidir. Su ve yağın ısıtılmasında kullanılır. Çap 6,5mm, 8,5mm, 11,5mm ve 16mm olarak üretilir. İstenilen şekilde ve boyda da üretilmesi mevcuttur. Biz AYMET makine ve rezistans olarak, sektörün en nitelikli çözümlerinin üretimi ve satışını gerçekleştiriyoruz. Gerek son kullanıcı, gerek üretici, gerekse servisler için ürün sağlayabiliyoruz. İhtiyaçlarınızın miktarı ve içeriği ne olursa olsun bizden destek alabilirsiniz.

AYMET Makine; Rezistans ürünleri başta olmak üzere birçok endüstri ürününü sizlere ulaştırır. Cam elyaf yanmaz kablo türlerinden, birçok endüstriyel ürünün temel işlevlerini sağlayan fişek rezistans ve sıcak yolluk rezistans gibi ürünlere bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz. Ayrıca kelepçe rezistans, plaka rezistans, mika rezistans ve seramik kelepçe rezistans ürünlerini bizden satın alabilirsiniz. Firmamız ağır kullanım koşullarında kesintisiz hizmet veren Ptc fişek rezistansı ürünlerini de sağlayabilmektedir. Ptc buharlaştırma rezistansı, meme rezistansı satın alabileceğiniz stoklarımızda bunların yanı sıra, enjeksiyon memesi, ısı kontrol cihazı ve manifolt rezistanslar da yer almaktadır.

Boru Rezistans


Yalıtım Malzemesi : Yüksek Dereceli Sıkıştırılmış MgO

Volt :12-440

Wcm² (max) : 8

W.Tolerans : ±%10

Max. Yüzey Isısı : 750ºC

Ømm Tolerans : -0,02 / -0,06

Dış Muhafaza : CrNi

Rezistans Teli : NiCr 8020

Boru Rezistanslar


Önerilen Max : W/cm

Durgun Su :10

Hareketli Su : 20

Durgun Hava :5

Yağ : 2,5

Parafin : 2,7

Asfalt : 1,5

Asitler : 3

Flanşlı Rezistans

Flanşlı rezistanslar tank ve depolarda kullanılan sıvılar için kullanılır. Flanşlı rezistanslar yüksek güç değeri kapasitesine sahiptir. Flanşlı rezistansların bağlantı kısmında yüksek ampere sahip klemensler vardır.Bunlar sızdırmaz enerji kutusu ile korunaklı ve güvenilir bir hale getirilmiştir.Flanşlı rezistanslar elektrikli ev aletleri ve likit maddelerin ısıtıldığı sektörlerde kullanılır.Ayrıca basınçlı veya basınçsız depolarda özel olarak kullanılır. Flanşlı rezistans siparişlerinde müşteriye özel boyut ve güçlerde üretim yapıyoruz. Flanşlı rezistanslar kullanım amacına göre bakır, pirinç, krom, demir, cam, titanyum ve quartz gibi çok farklı malzemelerden üretilebilir. Aynı zamanda müşterilerimizin tercihi doğrultusunda flanşlı ısıtıcılarda soket,kablo veya adaptör gibi farklı elektrik bağlantılarında üretim gerçekleştirilmektedir. Her türlü flanşlı rezistans siparişi için bize ulaşabilir ve hemen bilgi alabilirsiniz. En uygun maliyetlerle sizlere flanşlı rezistans üretimi yapıyoruz. Aynı zamanda Watt gücünü de tercihinize göre belirleyebiliyoruz. Flanşlı rezistanslar özellikle likid madde ısıtılmasında kullanılır.Her türlü sıvıların olduğu tanklarda flanşlı ısıtıcıları kullanabilirsiniz. Hem depo hem de tanklarda basınçlı ve basınçsız ortamlarda sorunsuz olarak tercih edilebilir.

Flanşlı Rezistans Nasıl Kullanılır?

Flanşlı rezistanslar doğru kullanıldığı taktirde çok uzun ömürlüdür. Flanşlı rezistansları devamlı kullanmıyorsanız uygun zaman dilimlerinde kapatabilirsiniz. Flanşlı rezistansları kısa zaman aralıklarda çalıştırmanız rezistans ömrünü de uzatacaktır. Flanşlı rezistans sıvı içerisinde kullanılmaya uygundur.Kuru ortamda kesinlikle çalıştırmayınız.Uzun bir süre boyunca kullanmak istiyorsanız belirli aralıklarla üzerindeki kireç ve yabancı maddeleri temizlemelisiniz. Aynı zamanda belirli aralıklarda ısı kontrolü yaparsanız flanşlı rezistansların kullanım süresi uzar. Çalıştığı ortamda yüksek sıcaklık var ise flanşlı ısıtıcı zarar görebilir.

Flanşlı Rezistans Fiyatları

Flanşlı rezistans fiyatları ürünün boyutu,şekli,ham maddesi ve kullanım yerine  göre değişiklik gösterir. Ürünün ham maddesine göre fiyatlar değişir.Bizimle iletişime geçerek standart üretim ürünleri için fiyat alabilirsiniz. Özel bir siparişiniz varsa istediğiniz özellikleri ekiplerimize belirttiğinizde bir çalışma yaparak fiyat teklifi verebiliriz. Tüm rezistans siparişlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel fiyat teklifi hazırlıyoruz ve onay aldığımızda üretim sürecine başlayarak belirlenen tarihte teslimatı gerçekleştiriyoruz.Rezistans üretimi yapan firmalar arıyorsanız   hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun rezistans fiyatları  vermek için elimizden geleni yapıyoruz ve her zaman en yüksek kaliteyi sizlere en uygun maliyetle ulaştırmak için çalışıyoruz. Flanşlı rezistanslar hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın.

Fritöz rezistans

Fritöz rezistanslar endüstriyel pişirme elemanları,yiyecek ve konaklama sektöründe kullanılmaktadır.Gıda fırınlarında,fritöz ve ızgaralarda kullanılmaktadır.Sanayi de de sanayi tipi fritöz rezistans kullanılmaktadır. Bazı özel türdeki sanayi tipi fritöz modelleri temizlik ve sıvı ısıtıcılarının çıkarılması için ayrı ayrı yukarıya doğru kayan daldırma tipli paslanmaz çelik boru rezistansları ile donatılmaktadır. Diğer türdeki rezistanslar ise yekpare olarak cihaza montajlanmış şekilde olabilir. Doğru şekilde yapılandırılmış olan modeller ise kabin yanlarını, ön, arka ve altını sarar. Böylelikle maksimum ısı verimliliği elde edilmiş olur. Müşterinin taleplerine göre farklı şekil ve tasarım yapılmaktadır.Kişilerin isteklerine göre fritöz rezistanslarının ölçüsü ve boyutu değişmektedir. Fritöz rezistansları kuru ortamda çalışmaz.Genellikle gıda sektöründe yağ ısıtmaları için fritöz rezistansları tercih edilir.

Fritöz Rezistansı Fiyatları 

Gıda yağı ısıtmalarında kullanılan fritöz rezistansları yüksek ısının ihtiyaç olduğu rezistanslardır.Fritöz rezistansları gıdaları yüksek ısılarda güvenilir bir şekilde pişirir. Fritözlerin çeşitleri ve modellerine uygun olarak birbirinden farklı şekillerde de rezistans üretimi yapılmaktadır. Dolayısıyla istenen özellikler ve şekle göre de fritöz rezistans fiyatları değişkenlik göstermektedir. Farklı modellerde, istediğiniz kalitede aradığınız fritöz rezistansı Aymet Makina ve rezistansta bulabilirsiniz.Eğer özel olarak istekleriniz varsa, fritöz rezistans modelleri noktasında da müşteri talepleri en iyi şekilde gerçekleştirilir.

Sauna Rezistans

Sauna rezistansları ebat olarak büyük boydadır.Ticari sauna rezistanslar yüksek güç değerine sahip olduğu için kontrol paneli ile kullanılması gerekmektedir. Isıtıcıların büyük bir kısmı yerde kendi ayakları üzerinde durabilecek şekilde monte edilebilmektedir. Sauna rezistanslar uzun süreli kullanılabilir. Sauna ısıtıcılar sosyal tesisler, oteller ve benzeri mekanlarda sıklıkla kullanılır.Sauna rezistansların boyutuna göre enerji tüketimleri de değişiklik göstermektedir.

Sauna Rezistansı Fiyatları

Sauna ısıtıcılarının özellikleri müşteriye göre değişkenlik gösterebilir.Aymet Makina ve rezistans sayesinde sauna rezistans özelliklerine göre kaliteli ve uygun fiyata ürün tedarik edebilirsiniz. Sauna rezistans fiyatları ürünlerin ebatlarına göre değişebilir. Müşterilerimize uyumlu olabilecek farklı seçenekler sunmaktayız. Talep etmiş olduğunuz ürünler ile alakalı hizmet öncesi ve sonrasında bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürünlerimiz ile alakalı olabilecek tüm sorular için teknik ekibimiz sizlere gerekli olan bilgilendirmeleri yapacaktır.