Boru Tipi Rezistans

Boru Rezistanslar

Boru Tipi Isıtıcılar

Boru Rezistans

Boru Rezistans

Boru Rezistans

Boru Rezistans

Boru Rezistans

Flanş Rezistans

Flanş Rezistanslar

Boru ve Flanş Rezistans

Flanş Rezistans Üretimi

Flanşlı Rezistanslar

Flanş Isıtıcı İmalatı

Boru rezistans; boru biçiminde üretilen ve farklı formlar kazandırılabilen metal rezistanslara verilen genel isimdir. Bu rezistans türünde, sıvı ısıtıcılar ve açık ısıtıcılar yer alır. Direnç miktarlarına bağlı olarak farklı nitelikleri söz konusu olabilen boru rezistanslar; genel olarak en çok kullanılan tür olarak kabul edilir.

Boru Rezistans Genel Özellikleri

 
Benmari Rezistansların da içerisinde bulunduğu oldukça geniş kullanım alanına sahip boru rezistanslar, hayatın hemen her alanında kullanılan en yaygın rezistans türüdür. Elektriksel direnci çok yüksek sıcaklıklara dönüştürerek hizmet veren bu ekipmanlar, basit araçlar gibi görünse de bu donanıma sahip araçların temel bileşenidir ve cihazın fonksiyonları bakımından hayati öneme sahiptir. Örneğin, bir fritöz rezistansın çalışmaması halinde hiçbir anlama sahip değildir. Benzeri şekilde su ısıtıcılar ve termosifonlar gibi araçlar için de boru rezistans esas bileşendir. Elbette esas bileşen olarak sayılmasa da büyük öneminin olduğunu söyleyebileceğimiz birçok ürün ve cihaz söz konusudur. Tüm bu araç ve donanımın sorunsuz hizmet verebilmesi ise bu bileşenin niteliklerine bağlıdır.

İhtiyacın %100 karşılığı rezistans ürünleri

Boru rezistans; boru biçiminde üretilen ve farklı formlar kazandırılabilen metal rezistanslara verilen genel isimdir. Bu rezistans türünde, sıvı ısıtıcılar ve açık ısıtıcılar yer alır. Direnç miktarlarına bağlı olarak farklı nitelikleri söz konusu olabilen boru rezistanslar; genel olarak en çok kullanılan tür olarak kabul edilir. Mutfak ekipmanlarından, endüstriyel araçlara kadar geniş bir kullanım alanı bulunan ürünlerin elbette üretim stratejileri niteliklerini ortaya koyar. Direnç miktarı bu ürünlerin ısıtma kapasitesini belirlerken, bu oranlardaki farklılıklar ürünün işlevsiz olmasına veya kullanım ömrünün çok kısa olmasına sebep olabilir. Bu nedenle, kaliteli ekipmanların kullanılması önem arz eder. Ani sonuçların elde edilebilmesi için kullanılan materyalin bu standartları sağlayabiliyor olması önemlidir. Su ve yağın ısıtılmasında kullanılır. Çap 6,5mm, 8,5mm, 11,5mm ve 16mm olarak üretilir. İstenilen şekilde ve boyda da üretilmesi mevcuttur. Biz AYMET makine ve rezistans olarak, sektörün en nitelikli çözümlerinin üretimi ve satışını gerçekleştiriyoruz. Gerek son kullanıcı, gerek üretici, gerekse servisler için ürün sağlayabiliyoruz. İhtiyaçlarınızın miktarı ve içeriği ne olursa olsun bizden destek alabilirsiniz.

AYMET Makine; Rezistans ürünleri başta olmak üzere birçok endüstri ürününü sizlere ulaştırır. Cam elyaf yanmaz kablo türlerinden, birçok endüstriyel ürünün temel işlevlerini sağlayan fişek rezistans ve sıcak yolluk rezistans gibi ürünlere bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz. Ayrıca kelepçe rezistans, plaka rezistans, mika rezistans ve seramik kelepçe rezistans ürünlerini bizden satın alabilirsiniz. Firmamız ağır kullanım koşullarında kesintisiz hizmet veren Ptc fişek rezistansı ürünlerini de sağlayabilmektedir. Ptc buharlaştırma rezistansı, meme rezistansı satın alabileceğiniz stoklarımızda bunların yanı sıra, enjeksiyon memesi, ısı kontrol cihazı ve manifolt rezistanslar da yer almaktadır.

Boru Rezistans


Yalıtım Malzemesi : Yüksek Dereceli Sıkıştırılmış MgO

Volt :12-440

Wcm² (max) : 8

W.Tolerans : ±%10

Max. Yüzey Isısı : 750ºC

Ømm Tolerans : -0,02 / -0,06

Dış Muhafaza : CrNi

Rezistans Teli : NiCr 8020

Boru Rezistanslar


Önerilen Max : W/cm

Durgun Su :10

Hareketli Su : 20

Durgun Hava :5

Yağ : 2,5

Parafin : 2,7

Asfalt : 1,5

Asitler : 3