Seramik Yalıtımlı Rezistans

Seramik Kelepçe Rezistans

Panjurlu Seramik Kelepçe Rezistans

Alüminyum Seperatörlü Seramik Yalıtımlı Rezistans

Seramik Yalıtımlı Rezistans

Seramik Yalıtımlı Rezistans

Seramik Yalıtımlı Rezistans

Seramik Yalıtımlı Isıtıcı

Seramik Yalıtımlı Rezistans

Seramik Yalıtımlı Rezistans

Seramik Yalıtımlı Rezistans

Seramik Yalıtımlı Rezistans

Seramik Yalıtımlı Rezistans

Seramik Yalıtımlı Rezistans Genel Özellikleri

 
Seramik yalıtımlı rezistanslar plastik sanayi, malzeme eritme ve kalıplama işlemlerinin yapılmakta olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Yüksek sıcaklıkta eriyebilecek olan maddelerin kullanılmakta olduğu ve üretim sürecinin hızlı bir şekilde tamamlanmasının istendiği ortamlarda yüksek wattlı olan seramik kelepçe rezistans modelleri kullanılmaktadır. Günümüzde oldukça ön planda olan ve en iyi ısıtma sistemleri arasında gösterilen seramik yalıtımlı rezistans üretimi dünya standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Firmamızın standart üretim haricinde kişiye özel olarak da üretimini yaptığımız seramik kelepçe rezistans modellerini test edebilirsiniz. İmalat ve uygulama alanlarına göre farklı şekillerde üretimi yapılan seramik yalıtımlı rezistans modelleri arasında yer alan plaka, enerji tasarruflu, ekstra panjurlu ve panjurlu modeller yer almaktadır. Plastik hammadde işlenmesi sürecinde ve üretime hazır hale getirilmesinde kullanılmakta olan seramik yalıtımlı rezistanslar aynı zamanda tekstil sektöründe ve ekstrüder makinalerinde kullanılmaktadır. Plastik ve ambalaj sanayisinde farklı bölümlerde kullanılabilmesi için özel olarak üretimi yapılan seramik yalıtımlı rezistans modelleri büyük bir titizlikle dünya standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.

Kalite Önceliğimizdir

Kaliteden ödün vermeyen firmamız tüm üretim sürecini özenle ve titizlikle yürütmektedir. Enerji bağlantı ekipmanları da en üst kalitede üretilmekte olan seramik yalıtımlı rezistansları uzun yıllar boyunca dayanıklılığını korur ve yıllar boyunca güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak da seramik yalıtımlı rezistansı üretimi de yapmaktayız. Firmamız bünyesinde sunmuş olduğumuz erken teslim imkânlarından da yararlanabilirsiniz. Uzun ömürlü olarak tasarlamış olduğumuz seramik yalıtımlı rezistans ürünlerimiz bağlantı kutuları ve yalıtımlı kiti mekanizması gibi ek özellikler ile de siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde üretimi yapılmaktadır.

Günümüz ekonomik şarjları göz önünde bulundurulduğunda kalite ve maliyet kıyaslaması ön plana çıkmaktadır. Kalitesi en üst seviyede olan seramik yalıtımlı rezistansları en uygun maliyete sizlere sunmayı hedeflemekteyiz. Tüm müşterilerimizin bütçelerine uyum sağlayabilecek ölçüde ürün çeşitliliğine sahip olan firmamız sizin belirlemiş olduğunuz ürünün teknik özelliğine ve modeline göre en uygun fiyata sizlere ihtiyaç duyduğunuz ürünün teminini sağlamaktayız. Sizlere özel projelerinizde ve işletmenizde kullanabileceğiniz dayanıklı ve uzun ömürlü kaliteli seramik yalıtımlı rezistans sunmaktayız.

Seramik Yalıtımlı Rezistans


Çalışma Sıcaklığı : 450 oC

En : Min. 20mm - Max 1000mm

Boy : Min. 40mm - Max 2000mm

Kalınlık : 12mm

Güç : Max 7 w/cm2

Metal Aksamlar : Paslanmaz çelik

Yalıtımı : 1000-1200 oC

Sarım Teli : 60/15 - 80/20 Krom Nikel

Enerji Girişi : Kablo - Kutu - Fiş