Isı Kontrol Cihazları

Isı Kontrol Cihazı

Isı Kontrol Modülü

Isı Kontrol Modülleri Cihazı

Isı Kontrol Modülleri

Isı Kontrol Modül Cihazı

Isı Kontrol Cihazları

Isı Kontrol Cihazı Kablosu

Isı Kontrol Cihazı

Isı Kontrol Cihazları

Isı Kontrol Cihazları Genel Özellikleri


Rezistanslar ve benzeri ısıtma araçları ile çalışan tüm donanımlar, belli sevilerde ve aralıkta ısının sabit tutulması protokolüne sahip olmak durumundadır. Geleneksel mekanik ısı kontrol araçlarının yanı sıra, bu ihtiyacı karşılamak için dijital ısı kontrol cihazları da kullanılabilmektedir. Yalnızca ısıtıcılar değil, soğutucular için de vazgeçilmez bir donanım olan ısı kontrol üniteleri; cihazların istenilen ısı aralığında sağlıklı biçimde çalışabilmeleri için elzem araçlardır. Aymet Makine ve rezistans tarafından sunulan cihazlar, çok yüksek sıcaklıkların takibinin yapılması için geliştirilen özel endüstriyel sistemlerdir. Çalışma prensibi bakımından diğer ısı kontrol sistemleri ile aynı mantığa sahip olsalar da, çok daha ağır koşullarda çalışabilirler. 1-12 kanal arası hizmet verebilen farklı modelleri bulunan cihazlar yüksek hassasiyetle çalışabilmekte ve endüstriyel alanda ısı denetimi fonksiyonunu mükemmel biçimde karşılayabilmektedir.

Endüstriyel ısı Kontrol Cihazları

Isı kontrol cihazları yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok alanda kullanılan araçlardır. Bu araçların kullanıldığı mecra itibariyle farklı fonksiyona sahip olanları bulunmaktadır. Bizim sizler için geliştirdiğimiz ısı kontrol cihazları, ısı kontrolü yapabilen ve bununla birlikte pek çok cihazın aksine geniş ısı aralıklarında hizmet verebilen araçlardır. Tercih ettiğiniz kanal sayısına göre farklı cihazların üretimi yapılabilmekte ve ihtiyacınıza uygun cihazı tercih edebilmeniz sağlanmaktadır. Cihazlarımızda Soft Start özelliği bulunmakta olup, termokulp /fe-cuni, K tipi ve Pt100 donanımı ile hizmet vermektedir. Termo eleman arızası durumunda çalışmasına devam edebilen ısı kontrol cihazları seçeneklerimiz, faaliyetlerinizi sorunsuz bir şekilde sürdürebilmeniz için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Genelde 40Amper SSR kullanılmakta olup ara kablosunu istediğiniz uzunlukta yapılır.

Isı kontrol cihazları, endüstrinin bazı alanlarında hayati öneme sahip cihazlarlardır. Hafif sanayi ekipmanları ve niteliksiz ürünler ile düşük seviyede karşılık alabileceğiniz faaliyetlerinizde, bizim sizlere sunduğumuz araçları kullanmanız durumunda tam verimlilik ve güvenlik seviyesinde hizmet alırsınız. Bu noktada katlanacağınız maliyetler de makul seviyede oluşacak ve verimliliğiniz katlanacaktır. Uzun süre sorunsuz biçimde kullanabileceğiniz cihazlarımızı sipariş etmek için bize ulaşabilirsiniz. Sizin için özel olarak temin edilecek ürünleri, en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyor ve faaliyetlerinizin kesintisiz bir şekilde sürmesi için tüm şartları sağlıyoruz. Şimdi bize ulaşıp, gereksinimlerinizi belirtin ve cihazınıza en kısa sürede sahip olun.

Dijital Isı Kontrol Cihazları


Yüksek Hassasiyetli PID Isı Kontrolü

Soft – Start Çalışma

SSR (Solid State Röle) Kontrollü Çalışma

5 Kontaklı Çıkış

ÇıkışGücü 16A-2500W/Kanal

Termokupl / Fe-Cuni

Ara Kablo (Güç/Sinyal.) 2,50m

Termo Eleman Arızasında Çalışabilme Özelliği

Ergonomik Dizayn

230V 45-65Hz Besleme Gerilimi

2 Yıl Garanti