Fanlı Isıtıcı

Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı

Elektrik Fanlı Ortam Isıtıcılar
Fanlı ortam ısıtıcıları elektrikli,fanlı taşınabilir ısıtıcılardır.Ticari ve endüstri kullanımına uygun olup yakıt ikmali gerektirmez. Sadece elektrik ile çalışır.Termostat sayesinde sıcaklık kontrolü yapılabilir. Ofisler, mağazalar, şantiyeler,showroomlar, büyük veya küçük tüm işletmelerde kullanılabilir.

Hızlı ve ekonomik kurulur.
Seyyar ve taşınabilir modelleri de vardır.
Atık gaz yoktur.Baca bağlantısı gerekmez.
Bulunduğu ortam havasını kurutmaz.Sıcaklık sağlar.
Termostat ile otomatik sıcaklık kontrolü
Yüksek debili fan
Sıcak hava üflemesi
 
Soğuk havalarda fanlı ortam ısıtıcıları ısınma konusunda farklı çözüm olanakları sunuyor. Isıtacağınız alana göre doğru elektrikli fanlı ortam ısıtıcısı seçmelisiniz. Fanlı ortam ısıtıcıları iç dizaynı sayesinde bulunduğu ortama homojen olarak ısı verebiliyor. Fanlı ortam ısıtıcıları doğru kullanıldığında uzun ömürlü olabiliyorlar.

Fanlı Isıtıcı Kullanım Alanları
Fanlı ısıtıcılar kapalı ortam ısıtılmasında kullanılıyor.  Kurutma sistemlerinde, büyük fabrikalarda, endüstriyel kurutma fırınlarında, büyük veya küçük imalathanelerde ortam ısıtma amacıyla kullanılıyor. Fanlı ısıtıcılar kafe ve yemek alanlarının ısıtılmasında da kullanılıyor. Fanlı ısıtıcıların seyyar ve taşınabilir modelleri sayesinde kolaylıkla istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Fanlı Isıtıcı Teknik Özellikleri ve avantajları

Fanlı ortam ısıtıcıları 7-24 kullanabilirsiniz.
Bu ısıtıcılarda elektriksel ısı kontrolü elektrik kesilmesi, faz gitmesi gibi durumlara karşı rezistans güvenliği de vardır.
Fanlı ortam ısıtıcılar genellikle 220v monofaze veya 380 V trifaze olarak tasarlanıyor.
Aldığı enerjiyi ısı enerjisine çeviren ürünlerdir.
Fanlı ortam ısıtıcıları endüstriyel ve ticari olarak kullanabilirsiniz.
Baca çıkışı olmayan yerlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.
Kullanıldığı ortamda havayı tüketmez veya kurutmaz.
Kurulumu hızlı ve kolaydır.
Isınma konusunda anlık sıcaklık sağlar.
Baca bağlantısı gerektirmez
Termostat kontrollüdür. Otomatik şekilde sıcaklık kontrol edilebilir.

Fanlı Isıtıcı Fiyatları

Müşteri isteğine ve ısınma alanına göre fanlı ortam ısıtıcı üretimi yapıyoruz. Fanlı ortam ısıtıcıları fiyatları için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz Müşterilerimizin ısıtacağı alana göre uygun elektrikli fanlı ısıtıcı önerisi sunuyoruz. Kapalı alan ve ısıtma miktarına belirleyerek bizimle fanlı ortam ısıtıcı fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.