Titan Rezistans

Titan Isıtıcı

Titan Isıtıcılar

Titan Isıtıcı

Titan Isıtıcı

Titan Isıtıcı

Titan Isıtıcılar Genel Özellikleri

 

Kimyasal maddelerin ısıtılmasında özel gereçlerin kullanılması söz konusudur. Titan ısıtıcılar da bu maksatla üretilen ağır koşullarda ve asidik ortamlarda dahi kullanılabilen ürünlerdir. Kullanıldığı ortamın özelliklerine bağlı olarak istenilen ebatlarda üretilebilen ürünlerin ismi kaplı oldukları titanyum materyalinden gelmektedir. Oldukça dayanıklı ve ısı geçirgenliği bakımından elverişli olan bu materyal bazı kimyasalların ısıtılması için zorunlu olarak tercih edilir. Kaldı ki ürünün sahip olduğu özellikler, aslında onları hemen her alanda en etkili ısıtıcı araç konumuna getirmektedir.

Titan Rezistans


Kimyasalların Isıtılması

Titanyum giydirmeli titan ısıtıcılar, 150cm uzunluğa kadar üretilebilen ısıtıcılardır. Kimyasal maddelerin bir çoğunun metaller üzerindeki aşındırıcı etkileri bu ısıtıcı türünde söz konusu değildir. Titanyum, neredeyse hiçbir kimyasaldan etkilenmez ve korozyona uğramaz. Bununla birlikte bu materyalin ısı geçirgenliği de oldukça yüksektir. Bu nedenle, özellikle asitli ortamlarda ısıtma fonksiyonunun yerine getirilmesi için en kullanışlı ürün olarak tercih edilirler. Aymet Makine olarak bizim ürettiğimiz titan ısıtıcılar, yüksek kalite standartları ile ihtiyaçlarınızın tam anlamı ile karşılanmasına hizmet eder. Teflon ve Quartz gibi türleri de bulunan asit ısıtıcılar içerisinde titan rezistans öne çıkan ürünlerdir.

Firmamız, Rezistans ihtiyaçlarınız için farklı çözümleri sizlere sunar, sıcak yolluk rezistans, kelepçe rezistans, mika rezistans, Ptc fişek rezistans, seramik kelepçe rezistans, Ptc buharlaştırma rezistans, meme rezistansı ve plaka rezistans gibi birçok farklı ürünün üretimini en yüksek standartlarda gerçekleştirmektedir. Titan ısıtıcılar kategorisinde olduğu gibi bütün ürünlerimizde kalite noktasında hiçbir taviz söz konusu olmamakta ve ürünler Dünya standartlarında üretilmektedir. Endüstriyel ihtiyaçlarınız için geliştirdiğimiz araçlarımız, zorlu şartlarda çalışabilmeleri için üretilmiş ve kullanımınıza sunulmuştur. Tabii hangi rezistansı hangi ortamda kullanacağınızı da biliyor olmanız bu noktada oldukça önemlidir. Gördüğünüz gibi her rezistans kimyasal ısıtma için uygun değildir. Ayrıca bu ürünlerin, büyüklükleri ve direnç değerleri de ihtiyaçlara göre tesislenmiş olmalıdır. Bu nedenle hangi aracı kullanacağınıza karar vermeden önce uzmanlardan görüş almanızda fayda vardır. Biz sizin için titan ısıtıcılar ve diğer tüm rezistans türlerinde tam olarak talep ettiğiniz sonuçları elde edebilmeniz için üretim yapıyoruz. Bizimle hemen şimdi iletişime geçebilir, en uygun fiyatlar ile nitelikli çözümlere ulaşabilirsiniz.