Kesilebilir Kablo Rezistans

Kendinden Regüleli Kablo Rezistanslar

Kendinden Regüleli Kablo Rezistans

Kablo Rezistans

Kablo Rezistans

Kablo Rezistans Üretimi

Isıtıcı Kablo Rezistans

Kablo Rezistans

Kendinden Regüleli Kablo Rezistanslar

Kablo Rezistanslar Genel Özellikleri


Isıtma, elektriksel donanımlarla günümüzde çok farklı şekillerde yapılabilmektedir. Elektriksel ısıtmada kullanılan donanım ise rezistanstır. Bazı ihtiyaçların karışlanmasına yönelik olarak özel donanımların kullanılması gerekliliği de söz konusu olduğundan, rezistansların birçok farklı türü bulunmaktadır. Fişek rezistans, sıcak yolluk rezistans, kelepçe rezistans, plaka rezistans, mika rezistans, seramik kelepçe rezistans, Ptc fişek rezistansı, Ptc buharlaştırma rezistansı, meme rezistansı, manifolt rezistanslar gibi farklı türler, endüstrinin çeşitli ürünlerinde kullanılırlar. Bu noktada elastiki dolaşım şartlarında hizmet verebilme için geliştirilen araca kablo rezistans ismi verilir. Bildiğimiz gibi, rezistans direnç anlamına gelir. Elektriksel direnci ısıya dönüştüren ve uzun mesafelerde kullanılmakla birlikte esnek bir yapıya sahip olan rezistans türüne ise kablo rezistans denir. Dışı silikon olup, oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Firmamız farklı ihtiyaçlar için çeşitli kablo rezistans türlerini tüketicilere ve sanayi üreticilerine sunmaktadır.

Kablo Rezistans


Kullanım Alanları

Kablo rezistans kullanımı için belli bir alanı işaret etmek mümkün değildir. Bu ürün, proje bazlı olarak her yerde kullanılabilecek bir üründür. Ürünün en önemli özelliği kuşkusuz ortamda herhangi bir noktaya erişebiliyor ve tercih edilmesi durumunda yüzeyi sarabiliyor olmasıdır. Çok düşük sıcaklıkların söz konusu olduğu ve buzlanma yaşanan yüzeylerin belli sıcaklık aralığında kalması için kullanılabilecekleri gibi, toprak ısıtması, zemin ısıtması ve tarım alanlarının ısıtılması gibi maksatlarla da kullanılabilir. Özellikle su aktarım hatlarında donmanın engellenmesi, sıvının belli bir sıcaklıkta tutulması ve sanayide kapı aralarında kullanımı sıklıkla tercih edilen bu ürünler, vana, boru, flanş ve pompaların sağlıklı çalışmasını da sağlamaktadır. Genelde rezistansta metresi 35w, 50w olacak şekilde tercih edilir. Müşterinin taleplerine göre istenilen güçte üretilir. Talebinize göre rezistans çok damarlı ve tek damarlı olarak da üretilebilir.

Kablo resiztans ürünleri, farklı güç seviyelerinde ve uzunluklarda olabilirler. Aymet Makine Rezistans Sanayi ürünleri, sizin ihtiyaçlarınıza göre biçimlendirilebilen ürünlerdir ve ısıtıcı kablo ürünlerini istediğiniz uzunlukta satın alabilirsiniz. Uluslar arası standartlarda üretilen ürünlerimiz, güvenlik standartları bakımından en üst seviyede yer alıp, her türlü çalışma koşulunda mükemmel hizmet verirler. Ayrıca, proje bazlı özel üretim süreçlerimiz de söz konusudur. Bize ulaşarak istediğiniz ürünlerin niteliklerini belirtebilir veya projenizin kapsamından bahsederek size uygun çözümleri geliştirmemizi isteyebilirsiniz. Rezistans Kablo ürünlerimiz, her koşulda en iyi sonucu alabilmeniz için üretilir ve sizlerin hizmetine sunulur. Bize (+90 212) 873 11 37 numaralı telefonumuzdan şimdi ulaşıp, fiyat bilgileri ve diğer koşulları öğrenebilirsiniz.

Kendinden Regüleli Kablo Rezistanslar, sıcak su hatlarında, sıvı veya gaz akışı olan boruların dışında ve yangın söndürme boruların da içlerinden geçen sıvının donmaması amacıyla boru üzerine  sarılarak kullanılır. Soğuk iklimlerde ve endüstride tercih edilir.Kendinden regüleli kablo rezistanslar yüzeyin yüksek sıcaklığını regüle ederek termostat kontrolüne gerek duymaz. Yapısı sayesinde kendinden regüleli kablo rezistanslar soğuk ortamlarda yüksek güç değeri, sıcak ortamlarda düşük güç değeri ile ısıtma yapar.Aynı zamanda patlayıcı ortamlarında kullanılan exproof rezistanslar ve atex rezistanslarda da kendinden regüleli kesilebilir kablo rezistans kullanılır.Kendinden regüleli kablo rezistanslar,silikon kablo rezistanslar,ısı bandı ve kesilebilir kablo rezistanslar fiyatları için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.